Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
19.11.2019
Офіційний сайт УДПУ

ВЧИМОСЬ НАВЧАТИ НІМЕЦЬКОЇ

05.11.2019 Uncategorized

На момент сьогодення актуальним є завдання змістовно і методично спланувати освіту у вищих навчальних закладах так, щоб майбутні вчителі німецької мови вже впродовж навчання готувалися до своєї майбутньої професії за принципами «Нової української школи». Україна потребує нових вчителів. У багатьох університетах та інститутах навчаються вмотивовані молоді люди, які у майбутньому планують стати вчителями.
Освітня програма «Вчимося навчати німецької» («Deutsch Lehren Lernen» (DLL)) ставить урок у центр уваги. Інноваційна програма Goethe-Institut розроблена спеціально для вчителів німецької мови як іноземної. Вона забезпечує впровадження практично-зорієнтованого навчання майбутніх педагогів. Вже сьогодні дев’ять університетів України готують майбутніх вчителів німецької мови за програмою DLL.
Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та практики іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Авчіннікова Галина Дмитрівна мала можливість долучитися до інформаційного заходу «Вчимося навчати німецької: освітня програма для майбутніх вчителів німецької мови», який відбувся 4 листопада 2019 року в Києві в Goethe-Institut Ukraine.

Присутні мали нагоду дізнатися більше про програму DLL, отримати інформацію від університетів-партнерів Goethe-Institut, отримати відповіді на запитання та обговорити з ними можливості співпраці. Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини та зокрема кафедра теорії та практики іноземних мов вбачають у співпраці з Goethe-Institut можливості для вдосконалення якості підготовки майбутніх вчителів німецької мови.