В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ 2014 РОКУ!

19 червня 2014 року на факультеті іноземної філології відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки «Філологія. Мова і література (англійська)» освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр» і «спеціаліст».

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg14 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg11 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg9

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg23

Привітати випускників завітали їхні батьки, друзі, викладачі факультету, представники адміністрації університету на чолі з ректором професором Наталією Семенівною Побірченко.

Відкрила урочистості декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт.

2014 рік – непростий для нашої країни, тому перед початком церемонії усі присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули у східних регіонах України, захищаючи її незалежність.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg1 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg24

Аби у своїх вчинках випускники керувались Словом Божим, а їх життєвий шлях був освячений любов’ю до людей, перед офіційним врученням дипломів їх традиційно благословив протоієрей Вадим.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg20

Зі словами привітання до випускників звернулася ректор університету доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної Академії педагогічних наук України, Заслужений працівник освіти України Наталія Семенівна Побірченко.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg19

До вітального слова та вручення подяк деканату факультету іноземної філології за належну організацію навчально-виховного процесу в групах, відмінні успіхи у навчанні, за активну участь у позанавчальній діяльності, за значні здобутки на теренах студентської науки та міжнародної діяльності були запрошені заступник декана з академічної роботи доцент Ірина Адольфівна Суржикова, заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань доцент Алла Степанівна Гембарук, заступник декана з наукової роботи доцент Ірина Юріївна Щербань, заступник декана з міжнародної діяльності доцент Петро Миколайович Грабовий.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg26 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg17 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg16 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg15

Усі виступаючі з глибокою теплотою і великою повагою згадували роки навчання випускників в університеті та бажали їм успіхів у всіх нових починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Нарешті наступила довгоочікувана мить вручення дипломів.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg28

Від імені усіх батьків по-батьківськи тепло привітав випускників та викладачів зі святом Олександр Миколайович Черевченко.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg7

Слова щирої вдячності адміністрації університету, інституту, факультету, професорсько-викладацькому складу за високий професіоналізм та грунтовні знання лунали з уст випускників. Сюрпризним моментом було вручення «інфобелівських премій» у різних номінаціях.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg29

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg6

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg27

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg5 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg4

Завершилось свято вітальним словом декана факультету Надії Михайлівни Бріт, яка зазначила, що сьогодні ми випускаємо фахівців, котрі гідно поповнять лави освітян та гордо будуть нести звання випускника факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Щасливої вам долі у світі обраної вами професії! В добру путь, випускники-2014 року!

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg25

" data-title="В ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ 2014 РОКУ!">

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg23

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg1 випуск магістр спеціаліст 2014.jpg24

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg20

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg19

Нарешті наступила довгоочікувана мить вручення дипломів.

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg28

випуск магістр спеціаліст 2014.jpg7