Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
21.09.2018
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  УВАГА! КОНКУРС!

  14.03.2018 Uncategorized

  Увага! Cтартує новий творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…», який проводитиметься в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини з 12 березня по 10 квітня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня сну.

  Положення про творчий конкурс авторської колискової пісні

   «Ой ходить сон коло вікон…»

   Мета конкурсу: пошук літературних талантів серед молоді, популяризація бібліотеки, як центру культури та творчого осередку талановитої еліти, поповнення української літератури новими сучасними колисковими для дітей, розкриття значення сну для зміцнення та збереження здоров’я, виховання почуття самоповаги та бажання піклуватися про себе.

  Організатори конкурсу: читальний зал №1.

  Умови конкурсу:

  –       участь у конкурсі – безкоштовна;

  –       вік учасників – необмежений;

  –   учасником може стати будь-який громадянин України, незалежно від місця проживання;

  –      на конкурс приймаються авторські колискові пісні, які написані лише українською мовою;

  –       учасник конкурсу може подати лише одну колискову пісню;

  –       роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються;

  –   кожний учасник конкурсу разом із текстом колискової пісні має надіслати інформацію про себе, а саме: ПІП, вік автора, контактний телефон  та електронну адресу;

  –    для участі потрібно написати власну колискову пісню  та надіслати її у електронному вигляді на електронну пошту бібліотеки: library@udpu.edu.ua (з підписом «На конкурс»).

  Критерії визначення переможців: відбір переможців конкурсу здійснюватиметься за наступними критеріями: креативність (творчий потенціал) і самовираження, грамотність, цікавий сюжет, позитивність, писемність і культура мови.

  Організатори конкурсу гарантують: об’єктивність, чесність і прозорість при визначенні переможців. Переможець конкурсу отримає почесний диплом, подарунок та прекрасну можливість друку у бібліотечній газеті «Бібліотечні вісті».

  Запрошуємо усіх бажаючих!