УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

19 травня 2014 року відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів іноземних мов. Курси тривали 3 місяці (з 17 лютого до 17 травня 2014 року) за наступними рівнями: Elementary– англійська мова (викладач к.п.н., доцент Щербань Ірина Юріївна), Pre-intermediate – англійська мова (викладач Комісаренко Тетяна Михайлівна), Intermediate (викладач к.п.н. Бойчевська Ілона Борисівна), підготовка до здачі іспиту IELTS (викладач д.п.н., професор Заболотна Оксана Адольфівна) та Anfangskurs –німецька мова (викладач Веремюк Людмила Леонідівна).

Всіх присутніх із ще одним досягненням привітала кандидат педагогічних наук, доцент, завідувачка курсів іноземних мов Світлана Петрівна Шумаєва, яка наголосила на важливості вивчення іноземної мови у сучасному суспільстві та навела деякі статистичні дані щодо іноземних мов.

курси1

Особливим приємним моментом було вручення почесних грамот тим, хто виявив особливі успіхи при вивченні іноземної мови, зокрема: Бондаренку Володимиру, Гагаріну Миколі, Гарачук Тетяні, Дзисюк Діані, Заваді Марії, Кузнецовій Ірині, Кравченко Лесі, Пір’яновій Ользі, Рубашенко Наталії, Рябошапці Анні.

Грамоти були вручені доктором педагогічних наук, професором кафедри іноземних мов, директором інституту міжнародного співробітництва Заболотною Оксаною Адольфівною, яка закликала всіх не зупинятись на досягнутому та рухатись до нових перемог.

курси6

курси5На завершення слухачі курсів висловили свою вдячність організаторам та викладачам англійською та німецькою мовами.

курси4 курси3 курси2

Запрошуємо всіх бажаючих до вивчення іноземних мов. Новий набір на курси іноземних мов відбудеться з вересня 2014 року. З питань запису на курси звертатися на кафедру іноземних мов, ауд.5, корпус №1, до Шумаєвої Світлани Петрівни.

" data-title="УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ СЛУХАЧАМ КУРСІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

курси1