УНІВЕРСИТЕТ ПОРТУ – ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ

Викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Олена Станіславівна Комар була запрошена на продовження навчання в університеті Порту (Universida de do Porto, Portugal) за програмою наукового стажування для аспірантів. Олена Станіславівна проводить частину наукового дослідження «Соціальна політика і безперервна освіта: нові теоретичні та методологічні виклики в соціології освіти дорослих» («Social Policy and Lifelong Learning: new theoretical and methodological challenges in Sociology of adult education) в рамках означеної програми. Упродовж академічного року вона планує реалізувати низку задач індивідуального проекту згідно із робочим планом стажування.

фото_сайт_Олена Комар

" data-title="УНІВЕРСИТЕТ ПОРТУ – ПРОДОВЖЕННЯ ПРОГРАМИ СТАЖУВАННЯ">