УМАНСЬКИЙ АНГЛОМОВНИЙ ХАБ – ОБ’ЄДНАВШИСЬ, ДОСЯГНЕМО МЕТИ!

Уманська команда викладачів та вчителів англійської мови у складі координатора – професора кафедри іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини  Заболотної Оксани, викладача кафедри англійської мови та методики її навчання  УДПУ імені Павла Тичини Колісніченко Ангеліни, кандидата філол. наук, викладача Уманського національного університету садівництва Фернос Юлії, вчительки англійської та німецької мови Уманської ЗОШ № 11 Трач Людмили розпочала роботу над створенням Уманського англомовного хабу (Hub з англ. – мережа, вузол, об’єднання).

23-26 жовтня 2019 року ентузіасти з трьох українських міст: Умані, Чернівців та Дніпра взяли участь в установчому тренінгу.

Тренування відбувалось на базі НТУ «Дніпровська політехніка» в рамках проєкту «Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні», що реалізується громадською організацією Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної» (IATEFL Ukraine) за підтримки Британської ради в Україні.

Мета проєкту – створення та розбудова регіонального хабу на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Регіональний англомовний хаб відкриє можливість для створення сучасного англомовного середовища для молоді та освітян і надасть їм можливості для спілкування англійською мовою, отримання нових знань, обміну досвідом та роботою над спільними проєктами. Відкриття Уманського регіонального англомовного хабу планується на листопад 2019 року.

" data-title="УМАНСЬКИЙ АНГЛОМОВНИЙ ХАБ – ОБ’ЄДНАВШИСЬ, ДОСЯГНЕМО МЕТИ!">