UMAN ENGLISH LEARNING HUB – РІК ПОТОМУ

В онлайн режимі Регіональний англомовний хаб продовжує свою роботу. Карантинні заходи змусили шукати нові форми роботи, тому учасникам спільноти запропоновано серію навчальних відео для здійснення дистанційного навчання. Фасилітатори хабу інформують учасників про проведення різних заходів та подій, що відбуваються як онлайн, так і очно з дотриманням карантинних вимог та обмежень.

Кількість учасників Uman English Learning Hub постійно збільшується, доєднатися до хабу можна у соціальних мережах Facebook, Instagram та у месенджері Viber і стежити за усіма подіями. Отож і Ви не пропустіть можливості для розвитку та самовдосконалення!!!

" data-title="UMAN ENGLISH LEARNING HUB – РІК ПОТОМУ">

20-го грудня 2019 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося відкриття Uman English Learning Hub. Це – нове об’єднання, яке було створено на базі факультету іноземних мов для професійного розвитку та обміну досвідом серед науково-педагогічних та педагогічних працівників, студентів та усіх, хто вивчає англійську мову або навчає їй.