УЧИТЕЛІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПІДВИЩУЮТЬ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ НА КУРСАХ

З 7 по 11 лютого 2022 року група учителів англійської мови пройшли курс підвищення кваліфікації в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті іноземних мов. Курс був організований модератором – кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри англійської мови та методики її навчання Холод Іриною Василівною та проведений кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри англійської мови та методики її навчання Колісніченко Ангеліною Іванівною. Тема онлайн курсу «Використання онлайн ресурсів у навчанні англійської мови з урахуванням різних форм організації навчального процесу» виявилась надзвичайно цікавою та актуальною. За час навчання вчителі дізналися про додаткові можливості використання платформ та додатків для онлайн та очних уроків. Окрім того, учасники курсів навчилися використовувати Google календар, додаток для використання онлайн дошки, можливості розподілу та роботи у малих групах Breakout Rooms, а також ознайомились з різними інтерактивними мультимедійними ресурсами для урізноманітнення форм роботи з учнями у процесі вивчення англійської мови. Однією з найкорисніших навичок, на думку вчителів, яку вони здобули, є використання додатку Google Forms для створення тестових та контрольних завдань. Заключним етапом курсів була презентація проектів, які відобразили навички, здобуті під час навчання. Учителі зазначали, що вважають курс достатньо корисним для їхньої професійної діяльності.

" data-title="УЧИТЕЛІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПІДВИЩУЮТЬ СВОЮ КВАЛІФІКАЦІЮ НА КУРСАХ">