16-17 березня 2018 року у м. Бельци (Республіка Молдова) за підтримки посольства США відбувся ІV Міжнародний симпозіум Inspiring Professional Excellence in Teaching Languages. У симпозіумі взяли участь науковці та дослідники з Республіки Молдова, України, Румунії та США. Викладачі факультету іноземних мов на чолі з деканом доцентом Іриною Постоленко також долучились до симпозіуму.
Заходи, що були проведені на базі Державного університету імені Алеку Руссо, сприяли обговоренню шляхів вирішення нагальних проблем у царині застосування інноваційних практик у викладанні іноземної мови та налагодження професійних зв’язків між університетами Молдови, України та Румунії.
Професор Оксана Заболотна, доценти Алла Гембарук, Тетяна Капелюшна, Ірина Холод, Людмила Загоруйко провели воркшопи “Teach the Way You Preach: New Generation School Teacher Curriculum”, “Speed English and Psychological (Personality) Game”, які викликали живий інтерес та схвальні відгуки учасників симпозіуму.
Результатом участі у симпозіумі є налагодження професійних контактів та подальша перспектива проведення спільних міжнародних проектів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Державного університету імені Алеку Руссо (Республіка Молдова).

" data-title="УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У ІV МІЖНАРОДНОМУ СИМПОЗІУМІ INSPIRING PROFESSIONAL EXCELLENCE IN TEACHING LANGUAGES (РЕСПУБЛІКА МОЛДОВА)">