ЦІКАВІ ТРАДИЦІЇ СТУДЕНТІВ З РІЗНИХ КРАЇН

Мабуть, всі студенти знають, що означає «посвята в студенти», «екватор», «випускний» – ці дійства поширені практично всюди. Однак є й традиції, характерні виключно для того чи іншого університету.
Приміром, у багатьох західних університетах популярна традиція так званого «первісного крику» (англійською «The Primal Scream»). Кожен студент кричить, що є сили, протягом п’яти або десяти хвилин. Подейкують, ніби «первісний крик» здатен зняти або суттєво знизити напругу сесії.

158449
А в університеті португальського міста Коїмбра поширена церемонія «спалювання стрічок». Студенти у спеціальних горщиках спалюють широкі стрічки, забарвлені в кольори своїх факультетів – це дійство покликане символізувати закінчення їхнього студентського життя.
Російські студенти перед іспитами викликають «халяву». Для цього слід опівночі перед іспитом відчинити кватирку, відкрити залікову та у вікно прокричати «халява, прийди!». Після цього в залікову слід покласти трішечки цукру, перев’язати її резинкою та запхати до ранку в морозилку. Якщо ж іспит передбачається вкрай складний, потрібно вискочити на вулицю в нижній білизні і вигукнути «шара!».
Студенти Прінстонського університету у США здають письмові іспити за відсутності в аудиторії викладачів. І це не тому, що їм дозволено списувати, ні. Вся справа в так званому «Кодексі чесності» – урочистій клятві, яку дають першокурсники. Згідно із нею студенти, як люди порядні, зобов’язуються не списувати.

socopros-studentov
У Джорджтаунському університеті популярна традиція відкручувати стрілки з годинника вежі Healy Hall, відправляючи їх посилкою у Ватикан. І незважаючи на посилену охорону та благання адміністрації закладу, стрілки раз на 5-6 років продовжують зникати.
Серед студентів Англії та Німеччини з нагоди якоїсь знаменної події прийнято збивати з поліцейських каски. Суспільство до цієї традиції ставиться лояльно, чого, звісно, не скажеш про поліцейських.

студенты
Студенти Ванкувера за традицією повинні повісити невеликий автомобіль в якомусь несподіваному місці, але без ризику травм чи пошкоджень для звичайних перехожих.

" data-title="ЦІКАВІ ТРАДИЦІЇ СТУДЕНТІВ З РІЗНИХ КРАЇН">

158449