ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОВИ У СВІТІ

Чи відомо Вам, що у світі існує близько 6500 розмовних мов? Однак у 2000 із загальної кількості не більше тисячі носіїв.
Найпоширеніша мова в світі – це китайська. На даний момент населення Китаю становить 1 млрд 347 400 000 чоловік, які спілкуються китайською мовою.
У світі всього 13 мов, якими розмовляє більше 100 мільйонів чоловік, до них належать: китайська, англійська, хінді, іспанська, російська, арабська, бенгальська, португальська, малайська, індонезійська, французька, японська, німецька та урду. У штаті Іллінойс, США, незаконно говорити по-англійськи. Офіційно визнаною мовою є «американська».
Населення Росії становить 142 млн. чоловік. Росія має на своїй території найбільшу кількість різних мов: від 130 до 200.
У світі налічується 41 806 різних розмовних діалектів.
Якщо говорити про етимологію слів, зазначимо, що слово «бос» походить від японського слова, що означає «командир відділення» і вперше увійшло до вживання в англійській мові під час американської окупації Японії після Другої світової війни. «Піноккіо» по-італійськи означає — соснове око.
На Філіппінах більше 1000 регіональних діалектів і дві офіційні мови.
Китайська мова не вимагає розділових знаків.
Сеул, столиця Південної Кореї, в перекладі з корейської мови означає — столиця.
Латинь, як відомо, є мертвою мовою.
На африканському континенті говорять більш ніж тисячею мов. Проте, до недавнього часу офіційними у всій Африці були визнані тільки 2 мови, пізніше це число зросло до 11.

мови

Щонайменше, половина населення земної кулі говорить двома або більше мовами. Рідна мова, як правило, мова, якою людина думає. Не може бути ідеального знання та використання двох мов. Двомовність приносить із собою багато переваг: вона дозволяє вивчати додаткові мови набагато легше, покращує розумовий процес і сприяє контактам з іншими людьми і їхньою культурою. Також людина, яка знає двоє і більше мов, живе довше.
Багато мов мають 50 000 слів і більше, але навіть вправні оратори зазвичай знають і використовують лише малу частку від загальної кількості. У повсякденному мовленні людина використовує в середньому близько двох сотень слів.
Які ж найскладніші мови для вивчення?
Найбільш складними для вивчення мовами вважаються арабська, китайська, японська та корейська мови. Російська, фінська і хінді є середньої важкості. Французька та італійська — одні з найпростіших.

" data-title="ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОВИ У СВІТІ">

У світі налічується 41 806 різних розмовних діалектів.
На Філіппінах більше 1000 регіональних діалектів і дві офіційні мови.
Китайська мова не вимагає розділових знаків.
Сеул, столиця Південної Кореї, в перекладі з корейської мови означає — столиця.
Латинь, як відомо, є мертвою мовою.

мови

Які ж найскладніші мови для вивчення?