ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КРАЇНИ СВІТУ

Щорічно британська некомерційна організація публікує рейтинг найбільш процвітаючих країн світу. Для оцінки беруться економічні показники (доходи населення, ВВП) та інші менш точні критерії.
Представляємо для вас десятку найрозвиненіших країн нашої планети:
1. На першому місці опинилася Норвегія. Її економіка посіла перше місце в рейтингу. У цій скандинавській країні стабільне життя.

стра1

2. Друге місце посіла Швейцарія. Кращим показником Швейцарії виявилося управління.

стра2

3. Канада замикає трійку лідерів. Її економічну стабільність обгрунтовують різноманіттям природних ресурсів і невеликою чисельністю населення.

стра3

4. Наступною на щабель стала Швеція. В пріоритеті в Швеції бізнес і можливості. Безпека також на високому рівні.
5. П’яте місце – Нова Зеландія. Освіта тут вважається найкращою у світі.
6. Данія — шосте місце нашого рейтингу.
7. Сьоме місце посіла Австралія.
8. Наступне місце – Фінляндія.
9. На дев’ятому місці – Нідерланди. Ця країна, на відміну від більшості попередників, поліпшила свій рейтинг. Найголовнішою причиною є різке зростання рівня охорони здоров’я, а це пов’язано з ростом тривалості життя.
10. Люксембург – останній у десятці лідерів.

" data-title="ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КРАЇНИ СВІТУ">

Представляємо для вас десятку найрозвиненіших країн нашої планети:

стра1

стра2

стра3

5. П’яте місце – Нова Зеландія. Освіта тут вважається найкращою у світі.
6. Данія — шосте місце нашого рейтингу.
7. Сьоме місце посіла Австралія.
8. Наступне місце – Фінляндія.
10. Люксембург – останній у десятці лідерів.