10.12.2019

ТРЕНІНГ-СЕМІНАР “ІНСТИТУЦІЙНИЙ РЕПОЗИТАРІЙ “

12.10.2013

11 жовтня проректор з наукової діяльності Олена Ярошинська та інженер-програміст відділу навчальних технологій Володимир Понедільчук провели тренінг-семінар,

DSC_029011

до роботи якого долучились викладачі факультету іноземної філології.

DSC_028611

Метою тренінгу було ознайомлення викладачів із етапами завантаження наукових робіт до університетського репозитарію.

Олена Ярошинська ознайомила викладачів із перевагами та перспективами університецького репозитарію, оскільки інформатизація освітнього простору дозволяє заощаджувати час. Зайшовши на сайт бібліотеки чи навчального закладу, ми легко знаходимо бажаний матеріал.

Володимир Понедільчук, використовуючи сучасні технології, продемонстрував технічні тонкощі реєстрації та завантаження наукових статей.

Ось і наш університет відкриває двері всім небайдужим до наукових здобутків професорсько-викладацького складу університету.