TRADITIONS OF CELEBRATING STUDENT’S DAY IN DIFFERENT COUNTRIES

17 листопада 2022 року на кафедрі іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини було проведено захід,присвячений Міжнародному дню студента на тему: “Traditions of celebrating Student’s Day in different countries”. Захід був проведений викладачем кафедри іноземних мов Палагутою І.В. зі студентами 11 групи першого курсу факультету філології та журналістики.
Упродовж заходу студенти в цікавій та креативній формі ознайомилися із традиціями святкування дня студента у різних країнах світу, завдяки чому мали можливість порівняти їх з українським святкуванням. Яскраві презентації та висвітлення цікавих деталей сприяли жвавому обговоренню та формуванню вмінь використовувати здобуті знання з англійської мови на практиці.

" data-title="TRADITIONS OF CELEBRATING STUDENT’S DAY IN DIFFERENT COUNTRIES">