ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР “ЗБЕРЕЖЕМО ПАМ’ЯТЬ”

Уманський краєзнавчий музей — один з найстаріших музеїв Черкащини, найбільше зібрання матеріалів, предметів і матеріалів з історичного розвитку, культури, економіки, персоналій міста і Уманщини.

Фондова збірка Уманського краєзнавчого музею нараховує близько 50 тисяч експонатів. Серед них — унікальні археологічна та нумізматична колекції, предмети декоративно-прикладного мистецтва, воєнно-історичні, історико-побутові, художні, документальні та фотодокументи.

Експозиції Уманського краєзнавчого музею широко висвітлюють історію Уманщини з найдавніших часів до сьогоднішнього дня та природу краю.

У залах музею щорічно експонуються виставки, створені на основі фондових колекцій музею.

24 квітня 2014 р. студенти 12 групи разом із куратором Оленою Валентинівною Галай відвідали тематичний семінар “Збережемо пам’ять”, що проводився в стінах Уманського краєзнавчого музею. Тематика семінару – історія Уманщини в часи Великої Вітчизняної війни. Форма проведення – інтерактивна виставка тематичних експонатів та мультимедійна презентація.

країзнавчий музей 2014

Перш за все Риндюк В. ознайомив студентів з інтерактивною тематичною виставкою експонатів.

країзнавчий музей 2014 2

країзнавчий музей 2014 1

Далі студенти переглянули мультимедійну презентацію на тему “Уманська оборонна операція: трагедія і героїзм 6-ї та 12-ї армії”.

країзнавчий музей 2014 6 країзнавчий музей 2014 5

Також було презентовано роботу громадської організації “Народна пам’ять Уманщини” на тему “Пошукова справа – як один із головних аспектів дослідження історії Другої світової війни”, було згадано та відзначено пам’ятні місця Великої Вітчизняної війни в м. Умані.

країзнавчий музей 2014 7

Під час обговорення студенти мали можливість отримати відповіді на свої запитання та висловити своє захоплення патріотизмом і відвагою людей, які в ті далекі часи дбали про мир та спокій майбутніх поколінь.

країзнавчий музей 2014 4 країзнавчий музей 2014 3

На завершення семінару студенти мали можливість погортати журнали “Військова Археологія”.

" data-title="ТЕМАТИЧНИЙ СЕМІНАР “ЗБЕРЕЖЕМО ПАМ’ЯТЬ”">

країзнавчий музей 2014