СВЯТО ЗНАНЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Постоленко розповіла про специфіку діяльності факультету, який перебуває у постійній динаміці в умовах сучасного глобалізованого суспільства.

Заступник декана з навчальної роботи Юлія Казак проінформувала першокурсників про особливості навчального процесу та окреслила шляхи розв’язання питань академічного характеру.

Заступник декана з міжнародної діяльності, доцент Ольга Сушкевич познайомила присутніх з безмежними можливостями міжнародних академічних програм.

Студдекан Юлія Гурак розповіла про участь першокурсників у різноманітних позанавчальних заходах, які дають змогу виявити та розвинути творчі нахили.

По завершенню офіційної частини, студенти відвідали свої перші кураторські години і познайомилися ближче.

" data-title="СВЯТО ЗНАНЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

31 серпня 2018 року на факультеті іноземних мов відбулися урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Адміністрація, професорсько-викладацький склад та співробітники факультету на чолі з деканом, доцентом Іриною Постоленко, радо приймали першокурсників до великої студентської родини на теренах факультету.