СВОЄЧАСНЕ РЕАГУВАННЯ НА ТЕРОРИСТИЧНІ ЗАГРОЗИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Для України проблема протидії тероризму набула особливої актуальності з початком агресії з боку російської федерації, яка порушила територіальну цілісність нашої держави, а з початком повномасштабного вторгнення – загрожує нашій незалежності. Силами і засобами розвідувальних органів і спеціальних служб країна-агресор спровокувала численні терористичні акти на території України.
Збройна агресія росії проти України триває з моменту окупації у 2014 роціокремих територій Донецької та Луганської областей, а також анексії Автономної Республіки Крим. Проте, не дивлячись на чисельні втрати державного та людського капіталу, окремі громадяни України та юридичні особи співпрацювали та продовжують співпрацювати із державою-окупантом, створюючи можливості та надаючи додаткові ресурси для досягнення росією злочинної мети. Організація та проведення заходів політичного характеру, здійснення інформаційної діяльності у співпраці з державою-агресором, добровільна участь громадянин України в незаконних збройних чи воєнізованих формуваннях не є новими для нашої країни суспільно небезпечними діяннями. Фактично, саме вони утворили підґрунтя для повномасштабного вторгнення ворога 24 лютого 2022 року.
У нинішніх умовах це все становить значну небезпеку для цивільного населення України.

З метою протидії скоєння злочинів терористичного характеру на території університету зокрема, учасникам освітнього процесу факультету іноземних мов був проведений позаплановий інструктаж щодо своєчасного реагування на терористичні загрози, окреслено чіткі дії при виявленні вибухово-небезпечних предметів, або виявленні факту кіднепінгу.

" data-title="СВОЄЧАСНЕ РЕАГУВАННЯ НА ТЕРОРИСТИЧНІ ЗАГРОЗИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ">