СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У СЛОВАЧЧИНІ В ЛІТНЬОМУ СЕМЕСТРІ 2020/2021

У межах Національної стипендіальної програми (NSP) Словацької Республіки оголошено новий прийом заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в літньому семестрі 2020/2021 академічного року.
Національна стипендіальна програма створена для підтримки мобільності іноземних студентів та аспірантів, викладачів ЗВО, дослідників і митців під час їхнього навчання чи наукової роботи в словацьких закладах вищої освіти і дослідницьких центрах.
Заявки подаються в онлайн-режимі за посиланням: www.stipendia.sk або www.scholarships.sk.
Останній термін подання заявок – 31 жовтня 2020 року до 16:00 год.

" data-title="СТИПЕНДІЇ НА НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У СЛОВАЧЧИНІ В ЛІТНЬОМУ СЕМЕСТРІ 2020/2021">

Останній термін подання заявок – 31 жовтня 2020 року до 16:00 год.