СТУДЕНТИ-ІНОЗЕМЦІ УСПІШНО СКЛАЛИ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

22 січня 2021 року студенти-іноземці 4 курсу ОС «Бакалавр» факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини на платформі Google Meet успішно склали випускний екзамен з української мови. Під час екзамену студенти давали відповіді на теоретичні питання, виконували практичні завдання та читали на пам’ять вірші українською мовою. Екзаменаційна комісія в складі Голови ЕК кандидата філологічних наук, доцента Ольги Валентинівни Сушкевич, заступника Голови ЕК кандидата педагогічних наук, доцента, декана факультету іноземних мов Ірини Сергіївни Постоленко, екзаменаторів: кандидата філологічних наук, професора, завідувача кафедри практичного мовознавства Наталії Андріївни Цимбал та кандидата філологічних наук, доцента Ірини Валентинівни Хлистун високо оцінила відповіді студентів, а також отримала велику насолоду від декламування української поезії студентами з Туркменістану. Вітаємо студентів 44-і групи з успішним складанням випускного екзамену зукраїнської мови!

" data-title="СТУДЕНТИ-ІНОЗЕМЦІ УСПІШНО СКЛАЛИ ВИПУСКНИЙ ЕКЗАМЕН З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ">