5 грудня 2018 року, напередодні Дня збройних сил України, талановиті студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини подарували святковий концерт солдатам та офіцерам Уманської військової частини. Серед учасників концерту були і студенти факультету іноземних мов.
Одним із ведучих концертної програми був студент 256 пхф групи Роман Тарасюк.
Студентка 43 групи Юлія Гурак зачарувала глядачів своїм співом, виконавши сучасний хіт українського гурту KAZKA «Плакала».
Справжнім подарунком для військових став танець «Золотий лотос» у виконанні учасниць народного хореографічного колективу «Inspiration» Ольги Кожевнікової (21 група), Ірини Грабової (21 група), Вікторії Ременяки (21 група), Дар’ї Дзьоми (31 група), Марини Мостіпан (31 група), Іванни Медведчук (33 група) (художній керівник – Анастасія Криворотенко).

" data-title="СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРИВІТАННІ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ">

Одним із ведучих концертної програми був студент 256 пхф групи Роман Тарасюк.