СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ – АКТИВНІ УЧАСНИКИ МОВНИХ ТАБОРІВ

Студенти факультету іноземних мов не лише навчаються, але й активно відпочивають в англомовних літніх таборах за кордоном. Літо для студента – це не лише пора відпочинку, а й можливість застосувати набуті знання на практиці.
В липні 2022 року студентка 23 групи факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Марія Галай провела незабутній час в мовному таборі в Хорватії ALL GOOD, організованому представниками Сполучених Штатів Америки. Чарівна хорватська природа, чисте Адріатичне море, цілодобове спілкування англійською мовою, цікаві заняття, тематичні вечори – все це залишило незабутні враження та збагатило досвід.

Приємно враженими нашим студентством залишилися і самі американці. У своїх відгуках викладачі табору відзначили високий рівень володіння українськими студентами англійською мовою, їхню культурологічну обізнаність, наявність багатьох талантів.
Отож, володіння іноземними мовами – це не лише ознака освіченості сучасної успішної людини, а й відкриті двері до всіх країн світу. Тому запрошуємо Вас стати студентом факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини!

" data-title="СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ – АКТИВНІ УЧАСНИКИ МОВНИХ ТАБОРІВ">