Група студентів іноземної філології у складі Єлизавети Заболотної, Інни Лосінець, Галини Гойди, Анастасії Швець та Юлії Красовської взяли участь у міжнародному проекті, який відбувався з 6 по 12 травня у Польщі.

1

Метою поїздки було ознайомлення з особливостями навчального процесу у ВНЗ Польщі та участь у науково-практичній конференції, присвяченій питанням організації роботи студентського самоврядування. Програма проекту передбачала робочі візити до ВНЗ Любліна та Кракова: Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie (Вища суспільно – природнича школа імені Вінцента Поля в Любліні), Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (Вища школа підприємства та адміністрації у Любліні ), Uniwersytet Jagielloński (Ягелонський університет в Кракові), Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie (Вища школа управління та банкової справи у Кракові).

2 3Студенти взяли активну участь у семінарах та тренінгах, націлених на удосконалення роботи студентського самоврядування, поділилися власним досвідом роботи у студентській раді факультету іноземної філології.

" data-title="СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ У ПОЛЬЩІ">

1