СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТ У ІНОЗЕМНИХ МОВ – ЧЛЕНИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

27 листопада 2018 року у конференц-залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулось чергове засідання Вченої ради, на якому ректор університету,професор Безлюдний Олександр Іванович, урочисто вручив посвідчення членів студентської ради університету на 2018-2019 навчальний рік. Приємно відзначити , що серед них є і студенти нашого факультету: Чередайко Анастасія (21 група) та Платонова Наталія (43 група).

" data-title="СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТ У ІНОЗЕМНИХ МОВ – ЧЛЕНИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ">