ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Спогади про факультет

Прийшла мить прощання з рідним навчальним закладом – Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини. Непомітно сплив час, і, здається, лише вчора декан факультету вручала нам символічну залікову книжку студента та студентські квитки. А сьогодні ми – спеціалісти і магістри, випускники факультету іноземної філології.

hPqzuXUaEXY

Швидко промайнули роки навчання: позаду час конспектів, іспитів, безсонних ночей. У минулому залишаються роки прекрасного студентського життя: веселого, щасливого, наповненого відкриттів та незабутніх зустрічей, подорожей до країн Європи та США. Адже знання мов відкривають нам багато шляхів, дають можливість ознайомитись з культурою і традиціями іноземних країн не лише зі сторінок підручників. Рідні стіни університету подарували нам мудрих наставників, вірних друзів, вселили віру в себе, окриляли нас надією на щасливе майбутнє…

Oz3WSNWGTHM
Із сумом у серці доводиться залишати рідну alma mater. Хочеться подякувати людям, які так багато зробили для нас за роки нашого навчання в університеті, Я завжди пишатимусь та пам’ятатиму свій рідний факультет, свою alma mater.

zjqKDGc59iw

Бобошко Вікторія, випускниця 51м групи 2015 року

 

FOTO-Kolisnchenko
«Рік навчання – і ми – магістри. Що запам’яталось найбільше – спілкування. Мені взагалі здається, що вивчення іноземних мов є зоною комфорту для тих, хто любить поговорити на різні теми, просто мова спілкування – не рідна. Цей рік дав змогу переосмислити те, що знаєш, перевірити те, що вмієш, та продовжити свій розвиток як фахівця. За це усе і хочеться подякувати адміністрації та викладачам факультету. Проте завершення університету це, насправді, не час видихнути з полегшенням, адже попереду кілька років активного набуття досвіду. Тому всім випускникам хочу побажати реалізуватися в обраній професії, а факультету – творчих, старанних студентів та процвітання у сфері освіти».


КОЛІСНІЧЕНКО АНГЕЛІНА, випускниця 61м групи 2015 року