СПОГАДИ УМАНЧИК-ЛІСІНЧУК ЛЮДМИЛИ ІВАНІВНИ

Педагогічний університет я обрала для вступу одразу. Адже мої бабуся, дідусь і моя мама працювали вчителями. Спочатку це був педагогічний факультет. Та мрія моя була вивчити іноземну мову так, як моя мама, Уманчик Раїса Дмитрівна, учитель англійської мови в Уманських ЗОШ № 14, № 3, керівник методоб’єднання учителів іноземних мов міста. Яка ж була радість, коли в нашому інституті відкрили факультет іноземних мов!
Якось я потрапила на концерт під назвою The Dreamers студентів першої англійської групи нашого інституту, де вони виконували легендарні композицїї The Beatles. Я побачила захоплених своєю справою викладачів-першопрохідців, вишукану, справжню британську леді, завідувачку кафедри іноземних мов Бріт Надію Михайлівну, веселих, мотивованих студентів і зрозуміла, що моє місце тут, з ними. Склавши потрібні іспити, я перевелась на факультет іноземних мов відразу на 2-й курс.
Тут студентське життя завирувало. Участь у міжнародних конференціях в якості перекладачів, студентський театр англійською мовою, де мені пощастило зіграти роль Джульєти в постановці Лінчевською Валерією Василівною Шекспірівської драми “Ромео і Джульєтта”, КВК зі студентами інших факультетів, цікаві практикуми з англійської мови у Геннадія Леонідовича Прокоф’єва, обов’язкова практика в школі, подорожі, спілкування.

Ми – студенти найпершої групи факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету пишались своїм факультетом, завжди старанно навчалися, ретельно готувалися до занять. Ми намагались бути кращими, адже ми – перші.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розвивається, розширюються факультети, з’являються нові аудиторії та корпуси, прийшла нова плеяда талановитих викладачів. А нас – перших студентів факультету – доля закинула в різні міста, країни і навіть на інші континенти. Але всі ми з теплотою і вдячністю згадуємо рідну alma mater, рідне місто та рідний факультет.
Знання, здобуті у ЗВО, допомогли мені влаштуватися у відому американську компанію Ratheon, де я успішно працювала упродовж 10 років.

Студентка факультету іноземної філології 1993-1997 рр.
Уманчик- Лісінчук Людмила Іванівна

" data-title="СПОГАДИ УМАНЧИК-ЛІСІНЧУК ЛЮДМИЛИ ІВАНІВНИ">

Студентка факультету іноземної філології 1993-1997 рр.
Уманчик- Лісінчук Людмила Іванівна