Одним із чинників успішного забезпечення відповідності підготовки фахівців-філологів міжнародним стандартам є викладання іноземних мов носіями-мови. Працюючи відповідно до вимог сьогодення, факультет іноземної філології УДПУ імені Павла Тичини постійно працює над поліпшенням спеціалізованої мовної освіти.

Ще одним кроком по забезпеченню високої якості іншомовної освіти на факультеті став проект, в межах якого в університеті розпочала роботу представник Корпусу Миру в Україні (США), магістр з викладання англійської мови як іноземної – Лорен Макензі Рід.

Loren Makkenzy Rid

Програма дворічного перебування американського фахівця в університеті передбачає читання спеціалізованих курсів з англійської мови для студентів факультету іноземної філології (“Creative Writing”, “English Practice”), участь у організації позанавчальних заходів, орієнтованих на інтенсивну іншомовну підготовку, проведення інтенсивних курсів англійської мови та засідань студії «Європейських мов». Сподіваємося, що співпраця буде корисною як для студентів, так і для нашої гості.

" data-title="СПІВПРАЦЯ З КОРПУСОМ МИРУ – НОВІ КРОКИ ПО УДОСКОНАЛЕННЮ ПРОЦЕСУ ВИКЛАДАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

Loren Makkenzy Rid