EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

СЛОВА ПРИВІТАНЬ ДО ЮВІЛЕЙНОЇ ДАТИ

Переглядів 9
Ректор університету, професор Наталя Побірченко привітала старшого викладача кафедри англійської мови та методики її викладання Олександра Коваленка з ювілейною датою, означивши слова поваги, вдячності та надії на подальшу плідну співпрацю.
Декан Надія Бріт та професорсько-викладацький склад факультету вітав Олександра Коваленка на Вченій Раді висловивши слова щирої вдячності, побажання міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла.

" data-title="СЛОВА ПРИВІТАНЬ ДО ЮВІЛЕЙНОЇ ДАТИ">