ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Цього літа відбулася чергова зустріч членів робочої групи спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Представники УДПУ імені Павла Тичини, викладачі інституту іноземних мов доктор педагогічних наук, професор Заболотна Оксана Адольфівна, кандидат педагогічних наук, доцент Гембарук Алла Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Бевз Олена Павлівна в рамках означеної зустрічі продовжили роботу над розробленням нової навчальної програми з методики викладання англійської мови для майбутніх yчителів, а допоки студентів мовних спеціальностей ОКР «бакалавр». Протягом шести днів учасники проекту проводили тренінги, тематика яких відповідає вищезгаданій програмі.

IMG_7241 IMG_7333 IMG_7357
Напружена робота поєднувалась з незабутніми екскурсіями по закарпатських горах Стіг, Близниця, Жандарми, та ін., які мальовничо розкинулись довкола бази відпочинку Драгобрат.

" data-title="ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ">

IMG_7241 IMG_7333 IMG_7357