Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
25.01.2020
Офіційний сайт УДПУ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ

22.02.2015 Uncategorized

Дозвольте поінформувати Вас про те, що до 16 травня 2015 року триває прийом заявок на черговий щорічний конкурс за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.

Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

fulbright

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Умови гранту:
§ оплата навчання в університеті
§ щомісячна стипендія
§ медичне страхування
§ квиток в обидва боки

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

Можливостями Fulbright Graduate Student Program скористались сто дев’яносто чотири українці з широкою географією й галузевою приналежністю, які успішно опанували різноспрямовані навчальні й наукові програми в американських університетах. Наразі тринадцять стипендіатів 2013-14 рр. студіюють другий рік магістратури у рамках Fulbright Graduate Student Program й двадцять один – на першому році навчання.