Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини розпочинає новий семестр, і кафедра англійської мови та методики її навчання тестує свою внутрішню готовність до роботи. Такий собі селф-чек… Адже тривалий досвід роботи, рутинність професійних задач, карантинні обмеження, а, іноді, відсутність контакту з собою та продуктивної співпраці з оточенням, емоційна байдужість до колись улюбленої справи можуть спричинити серйозні внутрішні конфлікти.  Чи можемо ми собі чесно зізнатися у тому, що щось іде не так і вчасно відреагувати та допомогти найближчій для нас людині – собі? З таким посилом кафедра англійської мови та методики її навчання  розпочала свою участь у серії психолінгвістичних тренінгів, які проводить Сушкевич О. В., кандидат філологічних наук, доцент.

Перший тренінг «Ефективна комунікація: постановка цілей та досягнення результатів» відбувся 27 січня 2022 на факультеті іноземних мов. Захід був адресований затабуйованій Я-комунікації, комунікації з оточенням, розумінню комунікації як інструменту відображення та творення оточуючої дійсності, як персональної відповідальності. Спілкування також розглядалось як особистий інструмент формулювання цілей, планування та досягнення результатів, а також як спосіб розуміння внутрішнього та зовнішнього потенціалу роботи.

Якщо означена проблема близька і Вам, то запрошуємо Вас долучитися до наступних тренінгів цієї серії:

ІІ. «Психолінгвістина практика особистісної професійної трансформації» (середа, 02.02.22, 11:00). Проводить Сушкевич О. В., кандидат філологічних наук, доцент;

ІІІ. «Емоційний інтелект = екологічна комунікація» (середа, 09.02.22, 11:00). Проводить Сушкевич О. В., кандидат філологічних наук, доцент.

Легкого початку нового семестру!

" data-title="СЕРІЯ ПСИХОЛІНГВІСТИЧНИХ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ, АБО ЯК ПОПЕРЕДИТИ ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОРАННЯ РАЗОМ">

Легкого початку нового семестру!