РУЙНУЄМО ВСІ СТЕРЕОТИПИ НА ЗАНЯТТЯХ З ПРАКТИКИ УСНОГО ТА ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ

Практика усного та писемного мовлення – це одна із фахових дисциплін, яка вивчається студентами ІІ курсу на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Це не лише вправи та комунікативні завдання, які в рази покращують знання та вміння здобувачів вищої освіти, необхідних для живого спілкуватися англійською мовою, а й нові та цікаві можливості відкрити у собі яскраві таланти, здібності та бажання.
На заняттях з практики усного та писемного мовлення студент стає дослідником, з’ясовуючи переваги та недоліки різних професій, розмірковуючи над найкращим місцем для життя або подорожей, аналізуючи стереотипи та упередження щодо національного характеру українця, порівнюючи наші звичаї та традиції з особливостями британської культури. Студенти пробуджують у собі винахідника, який проектує новий вид транспорту або розробляє нові методи лікування втоми. Роль критика та актора стає важливою, коли вся група пише сценарій до п’єси та здійснює її постановку; думки мрійника допомагають уявити та описати найкращу подорож до найзагадковіших куточків нашої країни та планети в цілому.

Креативність та яскрава уява студентів забезпечують жваве обговорення проєктів, комунікативних завдань під час заняття. Різноманітні форми роботи сприяють розвитку критичного мислення та ключових компетентностей майбутніх фахівців. Студенти мають змогу проаналізувати та оцінити рівень підготовки один одного, повторити та вивчити новий матеріал, використовуючи нові творчі підходи до навчання англійської мови.

" data-title="РУЙНУЄМО ВСІ СТЕРЕОТИПИ НА ЗАНЯТТЯХ З ПРАКТИКИ УСНОГО ТА ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ">