РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЛЯ ІСПИТІВ (ВКЛЮЧАЮЧИ IELTS І TKT)

З 26.08.2024 по 30.08.2024 згідно графіку відбулися курси підвищення кваліфікаціїдля педагогічних працівників на тему «Розвиток компетентностей для іспитів (включаючи IELTS і TKT)», викладання яких забезпечував досвідчений фахівець з методики, старший викладач кафедри англійської мови та методики її навчання Олександр Васильович Коваленко. Приємним було те, що деякі слухачі вже не перший рік проходять курси підвищення кваліфікації саме на базі нашого університету, а окремі освітяни реєструвалися ще у травні на заняття саме до Олександра Васильовича.

Метою курсів було підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителя англійської мови освітніх закладів. Напрям – Інноваційні технології навчання англійської мови. Форма навчання – дистанційна (платформа «GoogleMeet»).

Заняття розпочались з цікавих організаційних моментів, зокрема з короткої презентації себе. Як завжди, заняття були чітко структуровані, змістовні та інформативні. Учасники були залучені до обговорення сучасного стану підготовки до національних тестів, головних шляхів модернізації змісту та методів навчання для більш ефективної підготовки до НМТ та ЄВІ. Вчителі робили самоаналіз власних педагогічних технологій, ділилися власним досвідом. Курс також включав узагальнення сучасних тенденцій розвитку методичної науки. Своє індивідуальне бачення підготовки учнів до тестів на сучасному етапі вчителі виразили в своїй письмовій роботі у вигляді твору-есе.

Усі практичні заняття були забезпечені наочними матеріалами для кожного. Загальна тема включала такі підтеми: Content and principles of learning/teaching English, Exams (NMT, ZNO, FCE, KET, IELTS), Teaching grammar, Teaching vocabulary, Teaching reading skills, Teaching listening and speaking skills, Teaching intercultural competence. Non-verbal communication.

Після завершення курсів усі зараховані слухачі отримали Сертифікат про підвищення кваліфікації із зазначеної теми.

Курси підвищення кваліфікації проходили як нові освітяни, так і ті, які вже не вперше підвищують свою кваліфікацію саме на базі нашого університету! Маємо невеликий фідбек від вчителів (далі мова оригіналу):

• Олександр Васильович – класний висококваліфікований викладач з англійської мови та методики викладання з англійської мови. Дякую за отриманий сучасний матеріал, який використаю у своїй педагогічній діяльності. До зустрічі! Вадим Мартинюк, КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка», випускник УДПУ;
  • Кожного разу, коли навчаюся на курсах в УДПУ, мене вражає тепла, доброзичлива атмосфера. Я мала чудову нагоду пройти курси підвищення кваліфікації з англійської мови. Курси перевершили всі мої очікування. Наш фасилітатор, Олександр Васильович, – високоосвічений, високої кваліфікації спеціаліст. Всі сесії багаті на різноманітний матеріал, теми розкриті всебічно, презентовані в особливо захопливих формах, як теоретично, так і практично. Щиросердечно вдячна Олександру Васильовичу за чудовий, такий необхіднний та актуальний курс, який не лише збагатив мене знаннями, а й додав впевненості і бажання допомогти іншим. Щиро дякую всім організаторам курсу. З повагою, Галина Данилевська, Христинівський ліцей N 1);
  • Дуже дякуємо за чудові та змістовні курси! Олександр Васильович – професіонал своєї справи. Було дуже приємно та цікаво дізнаватися щось нове. З радістю ще б взяла участь, якщо він буде проводити! Галина Леошко, ліцей №4 Могилів-Подільської міської ради Вінницької області, випускниця УДПУ;
  • Мені дуже сподобались заняття, тому що Олександр Васильович надавав практичні поради і наголошував, що мову потрібно вивчати в контексті реалій сьогодення. Я думаю, що це дуже важливий пункт, тому що наш світ дуже мінливий. Ще мені сподобалось використання ним жестів для пояснення деяких граматичних тем. Мені бракувало цих знань, адже моя перша спеціальність не пов’язана з викладанням. Думаю, що буду ще доєднуватись до курсів у майбутньому. Дякуюю! Яна Височанська, Ладижинський ліцей, випускниця УДПУ;
  • Дуже рада, що записалась на ваші курси. Перше, що хотілось сказати, це низький уклін нашому викладачу Коваленко Олександру Васильовичу, за дуууже цікаву викладку і підбір курсового матеріалу. Справжній Педагог, цікава розумна людина. Організаторам курсів вдячна: все швидко, зручно, зрозуміло. Рекомендуватиму курси колегам. Дякую. Тетяна Пасечніченко, Монастирищенський професійний ліцей.

Відкрито реєстрацію на курси «Організація освітнього процесу з англійської мови в закладах базової середньої освіти НУШ», які заплановано на 28 жовтня (викладач – доц. Алла ГЕМБАРУК). Більш детальну інформацію та умови реєстрації можна знайти на сайті університету за покликанням: https://udpu.edu.ua/navchannia/kpk або за номером телефону 0967041449.

Запрошуємо всіх охочих отримати новий безцінний досвід!

" data-title="РОЗВИТОК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЛЯ ІСПИТІВ (ВКЛЮЧАЮЧИ IELTS І TKT)">

Запрошуємо всіх охочих отримати новий безцінний досвід!