4.04.2020

РОЗШИРЮЄМО МЕЖІ СПІВПРАЦІ – ЗУСТРІЧ З РЕКТОРОМ

02.10.2015 Uncategorized

1 жовтня 2015 року відбулася зустріч ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктора педагогічних наук, професора Безлюдного Олександра Івановича з містером Чень Ченьліном, який є співробітником Інституту Конфуція (Китай) в Україні. Містер Чень Ченьлін забезпечує викладання Практичного курсу китайської мови та Лінгвокраїнознавства другої іноземної мови (китайської) на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

_DSC8339

Таким чином, студенти мають унікальну можливість вивчати мову в її аутентичному варіанті. На зустрічі були також присутні декан факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Бріт Надія Михайлівна та завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов доктор педагогічних наук, професор Білецька Ірина Олександрівна.

У ході розмови ректор університету професор Безлюдний О. І. поцікавився напрямами можливої співпраці УДПУ імені Павла Тичини з Інститутом Конфуція (Китай) в Україні. Адже така ініціатива була б надзвичайно корисною як для студентів, які вивчають китайську мову і пов’язують із нею свою подальшу професійну діяльність, так і для університету в цілому.

_DSC8366 _DSC8374