РОЗПОЧАЛАСЯ ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ

7 лютого 2014 року на факультеті іноземної філології для студентів ІV курсу відбулася настановча конференція з виробничої практики. Присутні на конференції представники адміністрації факультету, групові керівники та методисти вітали студентів із початком відповідального періоду у їхній професійній підготовці − педагогічній практиці, яка дає їм можливість апробувати здобуті знання у практичній діяльності. Студенти випробовуватимуть свої вміння у ролі вчителя англійської мови, зарубіжної літератури, класного керівника. Бажаємо нашим студентам успіхів і сумлінних учнів!

" data-title="РОЗПОЧАЛАСЯ ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІV КУРСУ">