23 червня 2020 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини було проведено методичний семінар за матеріалами Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Рейтинги як механізм інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти». Захід відбувся в рамках реалізації проєкту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні». Семінар було організовано Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини спільно з Українською асоціацією дослідників освіти.
У заході взяли участь понад 20 викладачів факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час заходу з презентацією виступила Ольга Свиридюк, доцент кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Спікер зосередила увагу на таких актуальних питаннях як: передумови виникнення університетських рейтингів, напрямки університетської діяльності, які оцінюють університетські рейтинги та основні сучасні тенденції в галузі вдосконалення університетських рейтингів.
В кінці семінару учасники ознайомились з напрямами діяльності УАДО та отримали вичерпні консультації з питань залучення до проєктів УАДО та Еразмус+.

" data-title="РЕЙТИНГИ ЯК МЕХАНІЗМ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ">