Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
29.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

14.02.2014 Uncategorized

Студенти факультету іноземної філології Марина Журавель (24 група), Оксана Мельничук (15 група), Маріна Пушкар (15 група) та Юлія Танасійчук (15 група) взяли участь у тренінгу «Міждисциплінарне дослідження: Що це?», проведеному на базі Польського культурно-освітнього центру університету.

тренінг3

Робочою мовою заходу була англійська. Спеціальною гостею тренінгу стала волонтер Корпусу миру Лорен МакКензі Рід.

тренінг

Для виконання завдань присутніх було поділено на групи. Спочатку кожна з них представляла науку, яку обрала жеребкуванням. Потім студенти описували один об’єкт з точки зору обраної науки. Ним стало… звичайнісіньке яблуко! Виявилось, що воно згадується і у літературі, і у лінгвістиці, і у філософії. Адже яблуко завжди мало дуже символічне значення, уособлюючи знання, розбрат, здоров’я, життєву силу, молодість, любов, шлюб, весну, можливості і навіть домашнє вогнище; скільки речей носять назву яблука: Нью Йорк – Велике яблуко, кадик – Адамове яблуко, ананас – соснове яблуко; скільки разів це слово зустрічається у крилатих виразах!

тренінг1

В кінці тренінгу учасники об’єднали усі свої здобутки та отримали сертифікати про успішне проходження тренінгу «Міждисциплінарне дослідження: Що це?».

тренінг2

Ось так легко, можна навіть сказати, граючись, студенти виконали справжнє міждисциплінарне дослідження. Адже так воно і є. Насправді наука – не така уже і складна річ, головне – мотивація і постійна робота над собою.