10.12.2019

ПРОГРАМА ПОДВІЙНОГО ДИПЛОМА НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

11.06.2013 Uncategorized

10 червня 2013 р. відбулася зустріч студентів іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з представником Інституту європейської культури Познанського університету імені Адама Міцкевича (м. Гнєзно, Польща) Катажиною Єндращик. Зустріч передбачала ознайомлення студентів з можливостями продовження навчання на рівні магістра у Познанському університеті імені Адама Міцкевича за напрямом підготовки «Європейська комунікація».

1

Таким чином, студенти випускних етапів навчання УДПУ мають можливість брати участь у програмі подвійного диплома, у результаті якої студенти отримують диплом Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини та диплом магістра Познанського університету імені Адама Міцкевича.

2