ПРОФЕСІЙНА, ПРОГРЕСИВНА ТА ПОТУЖНА – ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА БІЛЕЦЬКА

У 2002 році вступила до аспірантури при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, а в 2004 році успішно пройшла захист кандидатської дисертації «Виховання цінності іншої людини в молодших підлітків у процесі розв’язування моральних задач» на здобуття ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – теорія і методика виховання. У 2005-2007 роках займала посаду заступника декана факультету іноземної філології з наукової роботи. У 2007 році присвоєно вчене звання доцента кафедри германської філології.
22 жовтня 2014 року відбувся захист дисертаційного дослідження «Полікультурні засади іншомовної освіти у середніх навчальних закладах США» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. З 2015 року Білецька І. О. займає посаду професора, завідувача кафедри теорії та практики іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
За більш ніж п’ятнадцятирічний педагогічний стаж Білецька Ірина Олександрівна має понад 100 друкованих праць, із них: 1 монографія, 22 посібника, 14 методичних рекомендацій, 60 статей у фахових виданнях (у тому числі зарубіжних), 15 тез конференцій. Вона взяла участь у 46 науково-практичних конференціях та семінарах різного рівня.
Білецька І. О. є членом Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної (International Association of Teachers of English as Foreign Language), Європейської асоціації педагогів та психологів «Наука» (European Association of Pedagogues and Psychologists «Science») та Міжнародного товариства імені В. О. Сухомлинського.

dav

Професійна, прогресивна та потужна. А ще наполеглива і мудра у втіленні своїх професійних намірів та в організації роботи кафедри. Саме такою є очільниця кафедри теорії та практики іноземних мов, професор, доктор педагогічних наук – Білецька Ірина Олександрівна. Працюючи на посаді професора кафедри теорії та практики іноземних мов, Ірина Олександрівна була ініціатором проведення ряду наукових конференцій як для викладачів, так і для студентів. Вона займається підготовкою студентів-учасників конкурсів студентських науково-дослідних робіт, конференцій, інтернет-конференцій, семінарів різного рівня. Здійснює керівництво курсовими та магістерськими роботами студентів факультету іноземної філології, займається науковою підготовкою здобувачів та аспірантів.
За час роботи зарекомендувала себе як висококваліфікований викладач і науковець, який ефективно поєднує наукову та навчально-виховну роботу, добре володіє навчальним матеріалом, на високому професійному рівні проводить лекційні та практичні заняття, активно впроваджує інноваційні педагогічні технології.
Ірина Олександрівна Білецька – науковець, що відрізняється високою цілеспрямованістю та організованістю, користується повагою та авторитетом серед колективу співробітників і студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність у 2015 році Ірина Олександрівна Білецька нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України.

" data-title="ПРОФЕСІЙНА, ПРОГРЕСИВНА ТА ПОТУЖНА – ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА БІЛЕЦЬКА">

Білецька Ірина Олександрівна народилася 09 серпня 1977 року в селищі міського типу Червоноармійськ Житомирської області. У 1999 році закінчила з дипломом «З відзнакою» філологічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, отримавши кваліфікацію «Вчитель української мови і літератури та англійської мови». Як молодий спеціаліст залишилась там працювати спочатку асистентом кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Одночасно з 1999 по 2001 рік перебувала на посаді вчителя української мови і літератури та англійської мови Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

dav