ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УЗБЕКИСТАНІ

Викладачі факультету іноземної філології, учасники спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління», Оксана Заболотна, Алла Гембарук, Олена Бевз взяли участь у черговому семінарі-зустрічі членів робочої групи проекту з учасниками проекту «Підготовка вчителя англійської мови в Узбекистані». Семінар проходив у м. Ташкент (Узбекистан) з 17 – 20 грудня 2013 року.

фото1

Програма перебування у м. Ташкент була цікавою, інформативно насиченою та корисною. Під час зустрічі з представниками Британської Ради в Узбекистані, адміністрацією та викладачами Університету світових мов обговорювалися різні аспекти проблеми підготовки сучасного вчителя англійської мови.

фото 2
Програма зустрічі передбачала також вивчення досвіду підготовки вчителя англійської мови в Узбекистані шляхом аналізу навчальних планів, навчальних і робочих програм з фундаментальних дисциплін психолого-педагогічного циклу, фахових дисциплін і педагогічних (виробничих) практик Університету світових мов.

Надзвичайно корисним і цікавим було відвідування практичних занять з англійської мови та методики викладання англійської мови.

фото 3
Усі учасники семінару були враженні позитивними змінами, які відбуваються у системі підготовки учителів англійської мови в Узбекистані. Цінний досвід, отриманий під час візиту, став основою для визначення шляхів удосконалення методичної підготовки майбутніх учителів англійської мов в Україні.

фото4

" data-title="ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УЗБЕКИСТАНІ">