16.02.2020

ПРОЕКТ «ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ» – СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ

13.04.2014 Uncategorized

Викладачі факультету іноземної філології, учасники спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління», Оксана Заболотна, Алла Гембарук, Олена Бевз взяли участь у робочому візиті до м. Норідж (Велика Британія), який тривав з 24 – 26 березня 2014 року.

стажування Нордрідж3

Програма перебування була цікавою, інформативно насиченою та корисною. Для учасників візиту консультантом проекту Родом Боліто, академічним директором Інституту навчання мов м. Норідж, було організовано:

• семінари по системі підготовки вчителів у Великій Британії та по кваліфікаційних курсах CELTA та DELTA;
  • візит до шкіл м. Норідж та відвідуваня уроків іноземних мов;
  • лекції по використанню ІКТ у навчальному процесі з іноземної мови;
  • лекції по підготовці учителів іноземних мов в Університеті Східної Англії.

стажування Нордрідж5 стажування Нордрідж стажування Нордрідж4 стажування Нордрідж1

Цінний досвід, отриманий під час візиту, став основою для визначення подальших шляхів удосконалення методичної підготовки майбутніх учителів англійської мов в Україні.