ПРОЕКТ «ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ» – СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ

13 – 14 лютого 2014 року в м. Київ відбувся черговий семінар у рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління».

Наш університет представляли члени робочої групи проекту Оксана Заболотна, координатор міжнародної діяльності УДПУ, професор кафедри іноземних мов, Алла Гембарук, заступник декана факультету іноземної філології з гуманітарно-соціалізаційних питань, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання, Олена Бевз, заступник декана факультету іноземної філології з педагогічної практики, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання.

У рамках роботи семінару 13 лютого відбулася зустріч членів робочої групи проекту із заступником Міністра освіти і науки України Борисом Жембровським.

проект шкільний вчитель

Під час конструктивної розмови було проаналізовано результати допроектного дослідження, окреслено існуючі недоліки у системі підготовки вчителів англійської мови та можливі шляхи їх подолання. Було зазначено, що Міністерство планує найближчим часом визначити оптимальні шляхи реформування підготовки і перепідготовки вчителя іноземної мови української школи.

Семінар продовжив роботу у м. Вишгород. Його учасники під керівництвом Вікторії Іваніщевої, координатора проекту, плідно працювали над вирішенням нагальних проблем дослідження та визначенням перспектив подальшої співпраці.

проект шкільний вчитель1

" data-title="ПРОЕКТ «ШКІЛЬНИЙ ВЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ» – СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ">