ПРОДОВЖУЮЧИ СЕРІЮ ПУБЛІКАЦІЙ ПРО СТАЖУВАННЯ

“Я, Потапова Анастасія студентка 4 курсу факультету іноземної філології УДПУ імені Павла Тичини. В минулому році мені пощастило і я проходила стажування в Португалії в університеті Порту. Ці 10 місяців кардинально відрізнялись від мого життя та навчання в рідному місті.

Перші складнощі виникли одразу по приїзду в Порту, я була за тисячі кілометрів, в чужій країні з іншою культурою та звичаями, я була абсолютно одна і всі проблеми повинна була вирішувати також сама. Але як тільки я почала пізнавати цю країну і людей котрі там проживають, ці складнощі почали здаватись мені мізерними.

Навчання в Португалії кардинально відрізнялось від навчання в Україні. Водночас, було дуже важко налаштуватись на те що пари були дві години, а інколи навіть португальскою, яку ми перший час не розуміли взагалі. Виникали складнощі, але ми навчились їх долати, стали більш самостійними і відповідальними.

Ерасмус Мундус – це дуже корисний досвід, перш за все – це культурний обмін, тому що ми зустрічались і знайомились з дуже багатьма студентами з різних країн світу, не тільки з Європи, а і з Африки, країни Азії та латинської Америки.

Потапова Настя Порто
Я раджу всім студентам не боятись та подавати документи на обмін, це найкращий досвід який був в моєму житті , я дуже вдячна Уманському державному педагогічному університету, та факультету іноземної філології за такий шанс, за можливість накопити такий цінний досвід, тому що ніщо так не цінно, як подорожі та життя за кордоном.”

" data-title="ПРОДОВЖУЮЧИ СЕРІЮ ПУБЛІКАЦІЙ ПРО СТАЖУВАННЯ">

Продовжуючи серію публікацій про стажування, хотілося поділитись враженнями ще однієї студентки фаультету іноземної філології:

Потапова Настя Порто