ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ НАВІТЬ У СКЛАДНИХ УМОВАХ

Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини продовжує активну співпрацю з іноземними партнерами. Так, 10 березня 2022 року відбулася робоча зустріч з представниками університетів Британії, США, Німеччини, Румунії, Бельгії, Нідерландів. До обговорення з боку факультету іноземних мов долучилася Сушкевич О.В., к.ф.н., доцент. Окрім розгляду питань подальшого проєктного співробітництва увагу було зосереджено на допомозі українським науковцям та студентам. Зокрема, піднімалися питання допомоги академічній спільноті під час війни на Україні.

" data-title="ПРОДОВЖУЄМО СПІВПРАЦЮ НАВІТЬ У СКЛАДНИХ УМОВАХ">