Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО З УДПУ

24.01.2015 Uncategorized

23 січня 2015 р. на факультеті іноземної філології Інституту філології та суспільствознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Бажаними гостями на заході були старшокласники та їхні батьки, студенти коледжів та училищ з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Київської областей.

день выдкритих дверей2

Відповідальний секретар приймальної комісії та представник центру реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання (Київського регіонального центру оцінювання якості освіти) Світлана Цимбал-Слатвінська компетентно і детально розповіла про особливості вступної кампанії 2015 року, зокрема про шкалу пріоритетності ВНЗ, рівні складності ЗНО, метод Ангоффа, нарахування коефіцієнтів на конкурсні предмети, вагу бала за атестат, довузівську підготовку.

день выдкритих дверей 2015

Зустріч з адміністрацією факультету іноземної філології стала фінальною в ході заходів цього дня, але й стартовою в знайомстві абітурієнтів з історією, специфікою діяльності та матеріально-технічною базою факультету. Особливий інтерес викликали питання міжнародної освіти, можливість отримання подвійного диплому та позанавчальна діяльність.

день выдкритих дверей 2015 1

Усі присутні висловили сподівання, що учасники Дня відкритих дверей стануть майбутніми студентами факультету іноземної філології.