ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ОС «МАГІСТР»

Сподіваємося, що переважна більшість учасників уже зробили свій вибір і наступного року стануть здобувачами ОС «магістр» на факультеті іноземних мов.

" data-title="ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ОС «МАГІСТР»">

У контексті Дня відкритих дверей на факультеті іноземних мов відбулася зустріч гарантів освітніх програм ОС «магістр» Гембарук А.С., Комар О.С., Паладьєвої А.Ф., Бевз О.П., Сушкевич О.В. з потенційними абітурієнтами – випускниками ОС «бакалавр». Під час зустрічі гаранти ознайомили зі змістом п’яти освітніх програм: Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, французька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)), Середня освіта (Мова і література (англійська)), Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська ОС «магістр». Зустріч була результативною, абітурієнти отримали вичерпні відповіді на всі запитання, які їх цікавили.