24 лютого 2015 року Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує прийом робіт для участі у конкурсі відео «Бути європейцем». Учасники мають можливість позмагатися з відеолюбителями з усієї України та виграти цінні призи. Всеукраїнський конкурс відео «Бути європейцем»; прийом відео роликів триватиме з 24 лютого до 29 березня 2015 року.

Детальні інформація

" data-title="ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ РОБІТ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ ВІДЕО «БУТИ ЄВРОПЕЙЦЕМ»">

Детальні інформація