ПРАКТИКА В ЛОТ – 2014 ПРОДОВЖЕННЯ

Ми продовжуємо серію публікацій «Практика в ЛОТ – 2014», де наші студенти третього курсу діляться новим набутим досвідом і своїми враженнями. Ковтун Марія проходила практику в ЛОТ «Країна мрій» при Уманській СЗШ №11.

Похід до йога-центру

похід до йога центру

«Робота в гуртках»

робота в гуртках робота в гуртках.jpg1Аліна Бамбуряк проходила практику в літньому оздоровчому таборі «Сонечко» з денним перебуванням при Бердичівському міському ліцеї № 15 І-ІІІ ступенів Бердичівського р-ну Житомирської обл.

«Вінок мій клечальний, вінок український»

лот2

За час проходження літньої практики в оздоровчому пришкільному таборі «Пролісок» при Липовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 Балановою Тетяною було проведено ряд виховних заходів, а саме:

Конкурс малюнків на асфальті

лот3

Конкурс стінгазет загону

лот5

Філоненко Вікторія – літній оздоровчий табір «Ромашка» з денним перебуванням при Ропотуському НВК І-ІІ ступенів. Дозорець Олеся – ЛОТ “Веселкове дитинство”при Гибалівській СЗШ I-III ступенів Назва табору .

День охорони навколишнього середовища

лот6

День талантівлот7

Праця в літніх оздоровчих таборах допомогла студентам не тільки набути нових знань, умінь та навичок педагогічної діяльності, а й розкрити свій творчий потенціал, спробувати себе у ролі педагога. У цьому всі переконалися під час проведення звітного концерту. Концертна програма вирізнялась насиченим змістом. Учасники заходу співали, танцювали, презентували табори, знайомили присутніх з умовами роботи в оздоровчих закладах, представляли фрагменти табірного життя та номери художньої самодіяльності.

" data-title="ПРАКТИКА В ЛОТ – 2014 ПРОДОВЖЕННЯ">

Похід до йога-центру

похід до йога центру

«Робота в гуртках»