24.02.2020

ПРАКТИКА В ЛІТНІХ ОЗДОРОВЧИХ ТАБОРАХ

30.05.2014 Uncategorized

На факультеті іноземної філології відбулась настановча конференція з навчальної педагогічної практики в літніх оздоровчих таборах для студентів ІІІ курсу.

Заступник декана з питань педагогічної практики, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Олена Павлівна Бевз ознайомила студентів із розпорядженням деканату щодо їхнього розподілу по літнім оздоровчим таборам.

настановча конференція практика в літніх оздоровчих таборах1

Присутні на конференції групові керівники та методисти Кудла Марія Валеріївна, к. п. н. Добридень Алла Володимирівна та к.п.н. Капелюшна Тетяна Вікторівна вітали студентів із початком відповідального періоду у їхній професійній підготовці, яка дає їм можливість апробувати здобуті знання у практичній діяльності.

настановча конференція практика в літніх оздоровчих таборах

Студенти будуть працювати на посаді організатора дитячого дозвілля, вихователя, вожатого. Кожний практикант закріплюється на час практики за окремим загоном, групою. Протягом літньої педагогічної практики студенти будуть брати участь у виробничих нарадах, педагогічних радах, вивчати і аналізувати досвід кращих вихователів, педагогів-організаторів, методистів, вести педагогічний щоденник; створювати умови для активного відпочинку, оздоровлення дітей і підлітків, участі їх у суспільно-корисній праці.

настановча конференція практика в літніх оздоровчих таборах2

Бажаємо успіху в реалізації всіх задумів!