7.12.2019

ПРАКТИКА В ЛІТНІХ ОЗДОРОВЧИХ ТАБОРАХ

28.05.2015 Uncategorized

26 травня 2015 року на факультеті іноземної філології відбулася настановча конференція з практики в літніх оздоровчих таборах для студентів ІІІ курсу.

Декан факультету к.п.н., доцент, заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт привітала студентів із початком практики.

практика в ЛОТ

Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про тривалість практики, ознайомила з правами та обов’язками студентів та провела інструктаж з техніки безпеки.

практика в ЛОТ1

Присутні на конференції групові керівники – методисти з педагогіки від кафедри психології, кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління, кафедри виховних технологій та педагогічної творчості к.п.н., доцент Добридень Алла Володимирівна, к.психол.н., доцент Галина Олексіївна Шулдик, к.п.н., доцент Оксана Василівна Бялик та Марія Валеріївна Кудла ознайомили студентів із завданнями практики та переліком необхідних звітних матеріалів.

практика в ЛОТ3

практика в ЛОТ2

Бажаємо студентам натхнення та набуття професійного досвіду!