Що таке суд на вашу думку? Це процес вивчення та розгляду справи – буде ваша відповідь, і ми з вами цілком погодимось. Але наша 44 група факультету іноземних мов вирішила, що судовий процес також може бути цікавим та доступним для всіх. Тому 27 жовтня 2015 року одна з аудиторій нашого університету перетворилась на судову залу в якій, як заведено, були присутні і суддя (Горносталь Тетяна), і обвинувачувач (Швець Анастасія), і адвокат захисту (Гошкодер Яна), і відповідач (Красовська Юлія). Судовий процес проходив за всіма правилами, як того вимагає закон.
фото 1 фото 2 Предметом розгляду нашого судового процесу став викрадений, за дуже певних обставин, автомобіль. Під час розгляду справи були вивчені свідчення власника автомобіля (Журавель Марина), підозрюваного, та двох свідків – офіцера поліції (Кроть Катерина), який зупинив автомобіль, та експерта з відбитків пальців (Кроть Катерина), яка розповіла про результати експертизи.
фото 3 фото 4 Студенти були задіяні і як дійові особи, і як присяжні. Отже, наступним етапом стало обговорення присяжними доказів і свідчень з метою встановлення справедливості, в якому всі брали активну участь.
Після обговорення було винесено спільне рішення – підсудна винна.
В цілому, протягом пари ми мали змогу активізувати свій словниковий запас з вивченої теми в ситуації, наближеної до реальних умов поринувши в атмосферу суду, та звичайно гарно провели час.

" data-title="ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИКИ УСНОГО І ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ – ЦЕ ПІЗНАВАЛЬНО І ВЕСЕЛО!">

Після обговорення було винесено спільне рішення – підсудна винна.